Производитель Aquaform | Акваформ | . ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКИ

santehclub унитазы умывальники биде писсуары сидения для унитаза акриловые ванны стальные ванны чугунные ванны гидромассажные ванны мебель для ванной зеркала для ванной душевые системы сифоны канализационные отводы мыльницы полотенцедержатели ершики для туалета смывные бачки CERSANIT RAVAK ROCA JIKA GROHE HANSGROHE GORENJE COLOMBO VIEGA BLB RADAWAY MARIO MOFEM ROZA АКВА-РОДОС

КАТАЛОГ

ПРОИЗВОДИТЕЛИ. AQUAFORM (АКВАФОРМ)

Производители Aquaform

Производитель: AQUAFORM (АКВАФОРМ)
Страна: Польша

На даний момент асортиментний ряд марки aquaform® складає понад 600 позицій. Кінцева форма продукту отримується у процесі ретельного проектування. Фахівці з департаменту розвитку, технологічного департаменту та відділу технічного контролю займаються розробкою інноваційних концепцій. Вони базуються на аналізі ринкових тенденцій у дизайні, технологічних досягненнях, а також враховують побутові стандарти та стандарти якості. На визначення форми кінцевого продукту, окрім роботи професійної команди, впливають також можливості сучасного виробничого обладнання.

Високоякісні матеріали та надійні технічні рішення, що використовуються компанією Aquaform, підтверджені численними дослідженнями, а також сертифікатами якості і безпеки, виданими незалежними дослідними інститутами.